28 листопада 2018 року навчально-методичною лабораторією моніторингу якості освіти та сертифікації МОІППО проведено Школу моніторингу.

   26 вересня 2018 року на базі Миколаївського ОІППО за участі директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості Кирпенка М. Ю. проведено семінар-нараду «Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році в Миколаївській області та особливості його проведення у 2019 році». 

 

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено Календарний план підготовки та проведення у 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

 

Реєстрація осіб для участі в ЗНО-2019

з  5 лютого до 25 березня 2019 року
Зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань
до 30 квітня 2019 року

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО   до 18 березня 2019 року

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 
Математика   21 травня
Українська мова і література   23 травня

Іспанська мова

Німецька мова

Французька мова

  27 травня
Англійська мова   28 травня
Фізика   30 травня
Історія України   4 червня
Біологія   6 червня
Географія   11 червня
Хімія   13 червня

 

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено: 

· з математики, української мови і літератури та фізики до 14 червня;
· з іноземних мов та біології — до 20 червня;
· з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

 

Кожен зареєстрований учасник ЗНО-2019 має право скласти тести не більше як із чотирьох предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: академічного та профільного.

Учні закладів загальної середньої освіти, яким результат зовнішнього оцінювання з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за атестацію:

· отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;
· отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні;

У 2019 році результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати ДПА для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти,які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти «Основні терміни та особливості ЗНО - 2019»